Minimal Industrial


Či už v obývačke, spálni alebo jedálni, štýl Minimal Industrial sa vyznačuje jednoduchosťou a flexibilitou. Opotrebované oceľové komponenty, neošetrené drevo kombinované pútavými prvkami, surový betón, to všetko sú veci, ktoré reflektujú dojem tovární a priemyselných priestorov, a ktorých pútavé efekty dávajú každej miestnosti osobitný ráz.

 

hotspot-4669498

PRE POHODLNÉ NOCI


Spálňa


Príťažlivý a štýlový: objavte industriálny štýl spální a inšpirujte sa! Rustikálna posteľ je v spálni totálnou dominantou, ktorá poskytuje miesto pre ten najlepší spánok. Podobne aj skriňa s kovovým vzhľadom a dubovým dekorom upúta hneď na prvý pohľad a dopĺňa celkový vzhľad spálne. Objavte produkty, ktoré do vašej spálne prinesú štýl.

minimal_spalna_obr

 

hotspot-4669183

ATMOSFÉRA LOFTU


Obývačka


Newyorský loft – nemusíte o ňom iba snívať. , Prineste si kúsok z neho priamo do vášho domova. Loft je typ príbytku, ktorý poskytuje množstvo priestoru, a ktorý vďaka svojej veľkosti, výške, vzdušnosti a presvetleniu v človeku vyvoláva pocit slobody. Aby ste si vytvorili atmosféru ako v lofteaj u vás doma, najlepšou voľbou je inšpirovať sa industriálnym štýlom!

minimal_obyvacka_obr

 

hotspot-4669269

DOBRÚ CHUŤ


Jedáleň


Industriálny štýl zaujme svojím funkčným a napriek tomu domáckym vzhľadom. Úderným je v tomto štýle tmavé drevo a rôzne typy kovu ako naša séria CONSTRUCTION. S črtami ako: extravagantné svietidlá a dekoračné doplnky môžete vo vašej jedálni vytvoriť úžasnú živú atmosféru.

minimal_jedalen_obr