Vianočné trendy - A Merry Berry Christmas

 

 

Merry Berry Christmas

 

Tento rok sú v móde bobuľové farby, a preto sa aj naša prvá vianočná téma s názvom „Merry Berry“ nesie v týchto tónoch. Učaruje vám svojou útulnosťou a eleganciou.

Pomocou vankúšov, svietnikov, riadov a obrazov v zlatej farbe pridáte do vášho príbytku kontrast. V eshope Möbelix nájdete perfektne sa hodiace bytové doplnky a nábytok, takže vyzdobiť si príbytok vo farbách Merry Berry nebude žiadny problém.

Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si doma slávnostnú atmosféru!

hotspot-4776626
Stolček, prestri sa!

Kuchyňa a jedáleň

Počas Vianoc vždy kombinujeme dobré jedlo s príjemným posedením s rodinou. Ústredným miestom je počas sviatkov jedálenský stôl, za ktorým sa všetci spolu stretávajú. A práve preto by na vianočnom stole nemali chýbať sviečky, zlaté príbory, pekný jedálenský servis a prestieranie vo farbách Merry Berry, ktoré dodajú vášmu stolu slávnostný vzhľad.

Vianočný stôl v štýle Merry Berry

hotspot-4776609
Útulný filmový večer

Obývačka

V obývačke počas zimných mesiacov trávime o trochu viac času ako inokedy.

Naozaj netreba veľa, aby sme aj v tejto miestnosti navodili pravú vianočnú atmosféru. A vďaka silnej kombinácii bobuľových farieb a zlatej, to dokážete kdekoľvek. Nemali by chýbať mäkké a teplé deky, a k nim ladiace vankúše. Takto sa určite budete cítiť výborne.

 

Merry Berry doplnky do obývačky

hotspot-4776788
Pekné sny

Spálňa

Pri vianočnej výzdobe vášho príbytku by ste nemali zabúdať ani na spálňu. Aj pre túto miestnosť máme totiž plno krásnych doplnkov vo farbách Merry Berry. Pozriete si napríklad naše posteľné obliečky a dekoračné vankúše. Nielen že vyzerajú elegantne, no keď si večer ľahnete do postele, budete sa cítiť naozaj príjemne.

Pohodlie v štýle Merry Berry

 

Balenie darčekov Merry Berry Christmas
Pre navodenie správnej nálady

Balenie a dekorácie

Každého poteší s láskou zabalený balíček. Na to samozrejme potrebujete pekný baliaci papier s vianočným motívom. Doplniť môžete stužkou a výšačkou s menovkou, alebo vanovaním. Ukážte svoju kreativitu! A to nielen pri balení balíčkov, ale aj pri vianočnej výzdobe.

Doplnky a dekorácie Merry Berry Christmas
Doplnky a dekorácie Merry Berry Christmas
Doplnky a dekorácie Merry Berry Christmas