Máte už vianočný darček pre starých rodičov?

 

 

Máte už vianočný darček pre starých rodičov?

 

Vianoce už prišli, vianoce už prišli, darčeky nakupuj! Presne tak. Ani sme sa nenazdali a je tu december a do najkrajších sviatkov v roku zostáva doslova už iba pár dní. Popri zhone, ktorý začína vládnuť všade navôkol, nezabúdajme ani na starých rodičov, ktorým vďačíme za veľa.

 

S darčekmi pre starých rodičov to nemusí byť vôbec komplikované. Uvedomte si, že sú najradšej za vás čas, ktorý im počas sviatkov venujete. Rozhodne sa ale patrí obdarovať aj ich. Pokiaľ je aj vaša babička či deduško nenahraditeľnou súčasťou vašej rodiny, určite ocenia jeden z nasledujúcich vianočných darčekov.

Teplé deky

Čo môže byť lepšie ako zabaliť sa do huňatej a teplučkej deky, ktorá človeka príjemne ohreje? Takáto deka pre starých rodičov nemusí byť obrovská. Stačí, aby bola dostatočne veľká na to, aby si ňou prikryli nohy a v teple si tak pochutnali napríklad na šálke obľúbeného bylinkového čaju. Vybrať si kvalitnú deku môžete u nás v e-shope v sekcii textil do domácnosti a v podkategórii deky a prehozy.

Deka Tarik

 

Kvetináč Mika

Pre babičku aj pre deduška

Zhodli sme sa, že takmer každá starká či starký sa radi venujú záhradkárčeniu. Vysádzanie pestrofarebných kvietkov, staranie sa o zeleninu a vytrhávanie zeliny je niečo, čo je neodmysliteľnou súčasťou trávenia ich voľného času. Aj preto môže byť správnou voľbou na vianočný darček pre starých rodičov príprava záhradkárskeho setu. Na mysli máme rôzne pomôcky do záhradky ako sú rukavice, krhla, metlička, nožnice na strihanie či pekné kvetináče. Aj takéto produkty nájdete v našich predajniach či v e-shope.

 

Posteľná bielizeň

Spánok je veľmi dôležitý pre každého človeka bez ohľadu na vek. O tom, že kvalitný matrac je základom ani hovoriť nemusíme. To, čo ale pridá na hodnote spánku, sú aj príjemné a voňavé návliečky. Veríme, že starí rodičia majú zásobu posteľnej bielizne až-až. Tiež ale veríme, že ide o poriadne staré kúsky, ktoré je najvyšší čas vymeniť. Týmto vianočným darčekom pre starých rodičov rozhodne nič nepokazíte. Je už iba na vašom vkuse, aký vzor im vyberiete. Chcete počuť tajomstvo? 17. decembra na vás čaká veľká akcia práve na posteľnú bielizeň.

Posteľná bielizeň Diary Rose

 

Hojdacie kreslo Sophie

Kreslo

Aj vaša starká rada pletie či háčkuje? Naopak, starký si rád lúšti krížovky alebo si rád prečíta dobrú knihu? Nech je tak či onak, obaja rozhodne ocenia pohodlné kreslo, v ktorom sa môžu venovať tomu, čo majú radi a zároveň si výborne oddýchnu. Čo tak darovať ako vianočný darček pre starých rodičov hojdacie kreslo? Nie, nemyslíme také to klasické prútené, ale štýlové a trendy. Stavíme sa, že práve to sa pre nich stane novým obľúbeným miestom na odpočinok. Pokiaľ ale preferujete tradičný vzhľad nábytku nezúfajte. V našej ponuke si na svoje príde naozaj každý!

Ideálny vianočný darček pre starých rodičov

Čo si budeme klamať, starí rodičia nemajú peniažkov nazvyš a sami vedia, čo sa im najviac zíde do domácnosti a čo ich poteší. Aj preto je podľa nás skvelou voľbou darovať darčekovú kartu na nákup u nás v Möbelixe. Darčekové poukážky sú k dispozícii v každej našej pobočke. Požiadajte zároveň aj o Kartu výhod a využívajte skvelé ponuky po celý rok!