Vianočný trend Joyful Christmas

 

 

Joyful Christmas

 

Sniežik sa nám chumelí, zimička už prišla... Vianočný trend „Joyful Christmas“ prichádza k vám domov nežne ako snehová vločka. Odtiene žiarivej bielej a snovej modrej prinášajú kúzlo vianočnej sezóny. V kombinácii s príjemnými kožušinami a mäkkučkými prikrývkami sa z uzimeného času stáva čas na túlenie!

 

Kto hovorí, že zimné mesiace musia byť vždy iba chladné a pochmúrne? Vďaka teplému svetlu zo sviečok nemajú chlad a mráz žiadnu šancu a váš domov sa premení na mäkkučkú sviatočnú oázu. Objavte náš trend „Joyful Christmas“ a nechajte sa ním inšpirovať!

hotspot-4775628
Vianočný stôl v štýle Joyful Christmas
Slávnostný lesk...

Kuchyňa a jedáleň

V jedálni sa počas sviatočných dní maškrtí, zabáva, popíja a smeje! Stretáva sa tu celá rodina a slávi najkrajšie sviatky roka s tým najchutnejším jedlom. Dekorácii vášho stola by ste preto mali venovať viac pozornosti. Pojem “priveľa” počas vianočných sviatkov neexistuje. Sviečky, vianočné gule, ozdobné taniere – všetko spolu poukladajte na stôl a preneste tak slávnostný lesk aj do vašej jedálne.

hotspot-4775053
Dekoračné vankúše v štýle Joyful Christmas
Čas hýčkania...

Obývačka

V obývacej izbe trávime počas zimy najviac času. Či už pozeráme romantické filmy so svojimi blízkymi, alebo hráme spoločenské hry s celou rodinou. Práve preto je obzvlášt dôležité túto časť domu či bytu útulne zariadiť a vyzdobiť. Najlepšie to zafunguje s vankúšmi, hebkými dekami, sviečkami a kobercami! Premeňte vašu obývačku na mäkkučký ľadový palác.

hotspot-4775639
Posteľné obliečky Joyful Christmas
Sezóna maznania...

Spálňa

Teraz, keď je vonku čoraz chladnejšie, nadišiel ten správny čas na túlenie a snívanie! Pripravte si šálku horúceho kakaa, zoberte svoju obľúbenú knihu a vyložte si nohy! Aby to bolo ešte príjemnejšie, vybrali sme pre vás tých pravých spoločníkov na chladné zimné dni. Štýlové kožušiny, mäkkučké deky a elegantné svietniky vyženú z vášho domova nepríjemný chlad a vylepšia pôžitok z bývania.

 

Kreatívne balenie darčekov Joyful Christmas

Balenie a dekorácie

Na prvom dojme záleží! Práve preto sú pekne zabalené darčeky tak dôležité. Veď otvorenie honosne zabaleného darčeka je mnohonásobne väčšia zábava! Inšpirujte sa nápadmi na balenie Möbelixom a pokojne vyskúšajte aj niečo nové. Baliaci papier s geometrickým vzorom, papier z prírodného materiálu alebo vianočné gule ako prívesky na darčeky, takto pekne zabalené darčeky budú mať u vašich priateľov a rodiny veľký úspech. Vyskúšajte to!caron;ich priateľov a rodiny ešte väčší úspech. Vyskúšajte to teraz!

Vianočná výzdoba Joyful Christmas
Vianočné dekorácie Joyful Christmas
Vianočná dekorácia na stôl Joyful Christmas