Jesenné trendy

 

Jeseň vo vašej domácnosti:

Stačí vám minimum financií a inšpirácia z prírody


Jeseň je bezpochyby tu. Dokazuje to nielen chladnejšie počasie, teplejšie oblečenie, sfarbené lístie stromov, ale aj čas, ktorý trávime stále viac a viac doma. Niet divu, ľudia s príchodom jesene a zimy oveľa radšej vyhľadávajú teplo a zostávajú doma.


Zariaďte si váš interiér v jesennom tóne. Malé, ale výrazné zmeny, ktoré dokážete dostať do svojho príbytku bez toho, aby narušili váš finančný rozpočet, pripravia váš domov na studenšie ročné obdobie. K dokonalej jesennej atmosfére vám postačí niekoľko maličkostí.

 

Farbami proti pochmúrnemu počasiu

 

Z výrazných letných farieb sa v interiéri akosi automaticky upúšťa a prechádza do tlmených zemitých odtieňov, ktoré sú doplnené typickými jesennými farbami ako je žltá, červená, oranžová, zelená a hnedá. Tieto farby aplikujte v podobe návliečok na vankúše, ktoré krásne rozžiaria sedaciu súpravu, alebo závesov, ktoré svojou farbou ozvláštnia celú miestnosť.

 

Dávajte si ale pozor na to, aby ste to neprehnali a celá miestnosť nepôsobila potom priveľmi tmavo či prekombinovane. Aj v tomto prípade by základom mali byť svetlé odtiene.

 

Jesenná atmosféra u vás doma

 

 

Pleteniny a kožušiny

 

Či už ide o obliečky, podsedáky alebo deky a prehozy, siahnite po teplejších materiáloch. Vďaka širokému výberu je na výber aj množstvo pletenín. Teplo domova navodíte typickými jesenno-zimnými vzormi či kožušinami. Trendy počas jesene budete vždy aj s károvaným vzorom

Deky a prehozy - Möbelix

 


Útulná atmosféra

 

Dni sa skracujú, noci predlžujú a jednou z najpríjemnejších možností ako priniesť svetlo do interiéru sú dekoračné lampáše, v ktorých nám horia sviečky. Mäkké svetlo dodáva domovu útulnú atmosféru. Náš tip - vymeňte klasické sviečky za elektrické. Dlhšie vám vydržia a nehrozí pri nich riziko požiaru.

 

Lampáše - Möbelix

 


Cíťte jeseň

 

Čaro domova vytvoríte aj pomocou vône. Na jeseň hrajú prím teplé vône. Medzi najobľúbenejšie patrí jednoznačne kombinácia škorice a jabĺčok, santalové drevo alebo univerzálna vanilka. Vonné tyčinky, čajové sviečky alebo aromatické oleje. Je len na vás, čo si vyberiete.

 

 

Jedáleň v štýle Berry Dreams

 

Veľa muziky za málo peňazí dosiahnete aj v jedálni. Stačí, ak počas jesene dáte na stôl prestieranie napríklad v bordovej farbe. Videli ste už našu kolekciu Berry Dreams? Odtiene bobuľovej môžete použiť nielen v podobe obrusu, ale napríklad aj na poháre.

 

 

Jeseň v štýle Berry Dreams

 

 

Za dekoráciami do prírody

 

Chcete mať doma kúsok prírody? Jeseň je na to ideálna. Stačí, ak si nazbierate pestrofarebné lístie, dáte ho na starší podnos, do toho zakomponujete niekoľko šišiek, šípky, gaštany a do stredu pridáte pekné sviečky. Originálna, lacná a efektívna dekorácia je na svete.

 

 

Jeseň

 

 

 

Krb môže mať už každý

 

Krb je vysnívaným predmetom v domácností mnohých ľudí. Už dávno neplatí, že si ho môžu dovoliť iba tí, ktorí bývajú v rodinných domoch. Vďaka elektrickému krbu si na svoje prídu aj ľudia, ktorí vlastnia byty.

Elektrický krb - Möbelix