jesen-v-jedalni-vsetky

 


Jeseň na vašom stole


Stôl je srdcom každej domácnosti a tiež miestom, kde sa vždy s radosťou stretáva rodina a priatelia. Ak chcete na vašom jedálenskom stole vytvoriť magickú atmosféru, potom tieto nasledujúce inšpirácie na jesenné dekorácie vám určite pomôžu. Nechajte sa inšpirovať!

 

hotspot-4794475
jesen-v-jedalni-industrialny

Industriálny štýl

 

Úžasné dekorácie na stôl v trendy industriálnom štýle! Industriálny štýl zaujme svojím funkčným a zároveň útulným vzhľadom. Pozoruhodné v tomto štýle je hlavne využitie tmavého dreva a rôznych druhov kovu, ako napríklad v našej sérii Construction. Extravagantné svetlá a dekoratívne doplnky sú prvky, ktoré vým pomôžu vytvoriť úžasne živú atmósféru.

 

hotspot-4794698
jesen-v-jedalni-skandinavsky

Škandinávsky štýl

 

Dekorovanie stola v škandinávskom štýle je veľmi moderné. Čistý škandínávsky vzhľad je inšpirujúci. Len s peknými doplnkami bude váš domov naozaj útulný. Použite čajové sviečky, stojany na sviečky, vázy, dekoračné podnosy alebo nástenné hodiny.

 

hotspot-4794756
jesen-v-jedalni-romanticky

Romantický štýl

 

Prájemná večera, to nie je len dobré jedlo, ale aj prekne nadekorovaný stôl. Vhodnou kombináciou je riad v krémovo-bielej a zlatej farbe. O trochu farebnosti sa postarajú sviečky s malými kvetovými aranžmánmi.

 

hotspot-4794941
jesen-v-jedalni-moderny

Moderný štýl

 

Moderná dekorácia na stôl v krémovej, tmavej sivej a hrdzavej farbe? To môže pôsobiť elegantne, až formálne – ale aj ležérne. S modernou dekoráciou na stôl nemáte vy a vaša kreativita žiadne limity! Len vy rozhodujete, ako chcete zapôsobiť na svojich hostí.

 

hotspot-4794978
jesen-v-jedalni-rustikalny

Rustikálny štýl

 

Nemusíte byť za každú cenu moderní. Vďaka rustikálnej dekorácii sa vaši hostia a priatelia budú pri stole cítiť pohodlne aj bez prílišného zdobenia. Jedným zo spôsobov ako váš stôl nadekorovať v rustikálnom štýle, je dať mu nádych vidieckej idylky. Prírodné materiály vyžarujú útulnosť a teplo, a práve preto sú skvelou súčasťou rustikálnej dekorácie nielen na stôl.