Vianočný trend Hygge Christmas

 

 

Hygge Christmas

 

Vianočný trend "Hygge Christmas" vás dostane teplom a srdečnosťou. Štýl v klasickej červenej však presviedča najmä svojou útulnosťou. Či už ide o nábytok z dreva alebo textílie, mäkkučké vankúše alebo ovčiu kožu, s týmto štýlom sa určite dostaví útulný „hygge“ pocit. Nechajte svoju domácnosť vyrozprávať svoj vlastný vianočný príbeh.

 

Napodobniť tento vianočný trend u vás doma nieje vôbec tažké. Stačí skombinovať doplnky v jasne červenej, výraznej zelenej a bielej farbe. Pre viac kontrastov môžete siahnuť po doplnkoch so vzormi ako sú bodky alebo pruhy. Objavte trend „Hygge Christmas“ a nechajte sa inšpirovať!

hotspot-4771949
Správne naservírované...

Kuchyňa a jedáleň

Na Vianoce je jedáleň obzvlášť dôležitá. Práve tu sa spolu stretávajú všetci členovia rodiny. Jedia, rozprávajú a smejú sa. Dekorácia stola musí samozrejme ladiť! A práve v tom vám pomôže vianočný trend "Hygge Christmas". V odvážnej červenej, so sviečkami, vetvičkami a obrusom vyzerá stôl v danom okamihu naozaj sviatočne. A o servírovanie vianočných koláčikov je taktiež postarané. V elegantných dózach sa sušienky skladujú najlepšie, a predovšetkým sa nepolámu.

Hygge Christmas v kuchyni

hotspot-4771345
Vianočný trend „Hygge Christmas“

Obývačka

Obývacia izba je pravdepodobne najpoužívanejšou miestnosťou v domácnosti. Preto je celkom zrejmé, že tu nájdete aj tie najúžasnejšie vianočné dekorácie. Vďaka vankúšom vo vianočnom štýle, ako aj sviečkam, mäkkučkým prikrývkam a kožušinovým kobercom vytvoríte tú pravú zimnú atmosféru. Aj krásne ozdobený vianočný stromček často nájdete práve v obývacej izbe. Ak všetko spolu farebne ladí, vznikne skvelá atmosféra, vďaka ktorej sa počas čarovnej vianočnej sezóny budete cítiť výborne!

Obývačka v štýle Hygge Christmas

hotspot-4772804
Bezpečnosť a pohodlie

Spálňa

Áno, dokonca aj do spálne môžete zakomponovať vianočné ozdoby. Stredobodom je samozrejme posteľ, no práve vianočné obliečky vás vo vašich snoch zavedú do zimnej ríše divov. Pridajte k nim kožušiny, veľa vankúšov a mäkkučké prikrývky v teplých odtieňoch ako sú červená, sivá a zelená. Pre tú správnu atmosféru nesmú chýbať ani sviečky alebo svetielka.

Spálňa v štýle Hygge Christmas

 

Dekorácie Hygge Christmas
Pekne zabalené darčeky

Balenie a dekorácie

Prvý dojem robí veľa! Preto sú pekne zabalené darčeky tak dôležité. Pretože otvorenie honosne zabaleného darčeka je proste dvakrát taká zábava! Inšpirujte sa nápadmi na balenie od Möbelix a vyskúšajte niečo nové. Pekne zabalené darčeky budú mať  u vašich priateľov a rodiny ešte väčší úspech! Vyskúšajte to teraz!

hygge-xmas_deko1
hygge-xmas_deko2
hygge-xmas_deko3