honey-vibes_uvodny-img

Honey Vibes

Pre navodenie pravej jesennej nálady prichádzame s novou témou Honey Vibes. Výrazné farby, ako napríklad medovo žltá a púdrová červená vytvoria dokonalú atmosféru. Vzor 6-uholníkových včelých plástov a prírodné materiály vytvárajú skvelé prostredie, ktoré vo vás vyvoláva príjemný pocit. Kto by odolal tomuto medovému kúzlu?

Pomocou organických materiálov, ako prútie, bavlna a drevo, prinesiete do vášho domova kúsok viac prírody. Rovnako ako vytrvalé včely, aj vy si s troškou úsilia môžete doma vytvoriť príjemnú jesennú náladu. S jasnými trendovými farbami a nezvyčajnými vzormi nemôžete nič pokaziť. Jeseň je jednoducho nádherná!

hotspot-4671659
honey-vibes_spalna_img

ŠTÝLOVÝ RELAX

 

S Honey Vibes ako v ríši snov

 

Pripadá vám spálňa v štýle Honey Vibes príliš odvážna? Nám v Möbelix určite nie! Skombinovali sme púdrovo červenú stenu s kobercami zo sisalu, prvkami z dreva a podčiarkli sme to doplnkami medovo žltej farby. Spálňa teda nie je len upokojujúca, ale zároveň aj štýlová. Ideálne miesto na ranné zobúdzanie, prípravu na deň či trávenie času večer, pred pobraním sa do ríše snov. V spálni v štýle Honey Vibes sa budete cítiť naozaj príjemne!

hotspot-4698157

HONEY VIBES PRE KAŽDÉHO

 

Teplé tóny do obývacej izby

 

Obývacia izba je miestom stretnutia s rodinou a priateľmi. Preto by v nej mala byť príjemná atmosféra! Zopár medových vibrácií nemôže nikomu ublížiť. Tak prečo to neskúsiť? Vyberte masívny drevený nábytok, k tomu ladiace koberce s prvkami v červenej a žltej farbe - a ste na správnej ceste, aby ste si vo svojej obývačke vytvorili hrejivé prostredie. Nezabudnite však na dekorácie, pretože bez vankúšov so vzorom včelých plástov, podmanivých svetiel, zrkadiel, sviečok a podobných doplnkov by bolo všetko pekné iba z polovice.

honey-vibes_obyvacka_img

hotspot-4671085
honey-vibes_jedalen_img

NAMAŽTE SI MED OKOLO ÚST

 

Honey Vibes v jedálni

 

Žltá farba je bezpochyby farbou jesene, a preto prevažuje aj v jedálni v štýle Honey Vibes. V kombinácii s teplými drevenými tónmi a bielymi akcentmi je miestnosť dokonale harmonická. Ideálne na večeru pre dvoch alebo na hostinu s celou rodinou! Okrem jedálenského stola, lavice a stoličiek v eshope nájdete aj praktické kuchynské náčinie: od hrncov a dosiek na krájanie, až po kuchynské zástery. Všetko dokonale zapadá do krásneho dizajnu Honey Vibes. Presvedčte sa teraz!