Aké výhody má Karta výhod?


S Kartou výhod Möbelix získavate celý rad benefitov a výhod, od špeciálnych ponúk po informácie o novinkách a extra ceny. Vážime si Vašej vernosti a odmeňujeme ju. Poďme sa pozrieť čo všetko Vám Karta výhod prináša.

Kvartálne ponuky. Za vybrané produkty platíte menej! Karta výhod Vám každé tri mesiace prináša vybrané produkty za špeciálne ceny. Aktuálnu ponuku nájdete v časti letáky 

Ročný bonus. Za Vaše nákupy Vás odmeňujeme až do výšky 70 €! Za každých 10€ sa na Vašu Kartu výhod pripíše 1 bonusový bod. Zúčtovacie obdobie je od 1.1. do 31.12. každý rok. Už od 50 bodov sa môžete tešiť na bonus.

Newsletter. Každý mesiac tie najlepšie ponuky priamo na Váš email. Upozorníme Vás na aktuálne akcie, aby ste nepremeškali nič dôležité.

Zapožičanie dodávky. Ako držiteľ karty výhod si môžete zapožičať našu dodávku bez nutnosti nákupu. Bližšie informácie Vám radi poskytnú naši zamestnanci v pobočkách ►.


Passend zum Thema
Chcete nás kontaktovať?
Môžete sa obrátiť priamo na náš tím pomoci a podpory. Využite náš formulár, kde môžete definovať Vašu otázku, vybrať si spôsob akým chcete byť kontaktovaní, či telefonicky alebo e-mailom.