berrydreams_uvodny-img

 

Berry Dreams


Odvážne červené farby dodajú interiéru šmrnc a pestrosť. Škála bobuľových tónov prechádza od bledej staroružovej až po sýtu purpurovú, či tmavofialovú. Tieto farby do seba perfektne zapadajú a vytvárajú ucelený obraz. Tmavých tónov sa nemusíte vôbec báť, pretože miestnosť vo farbách moruše pôsobí útulným dojmom.

 

hotspot-4668050

MIESTO PRE SNY

 

Spálňa

 

Cieľom každej spálne je vytvoriť v nej útočisko, akési miesto pokoja. Človek v spálni strávi v priemere tretinu svojho života, a preto je dôležité, aby bola navrhnutá čo najlepšie. Podčiarknite preto vaše zariadenie elegantnými doplnkami v purpurovej alebo ružovej farbe.

berrydreams_spalna-img

 

 

hotspot-4667906

CÍTIŤ SA DOBRE

 

Obývačka

 

Bobuľové tóny patria medzi aktuálne trendy. Farby v týchto tónoch šíria pokoj, a to je presne to, čo pri oddychu na gauči po dlhom dni príde vhod. Presvedčte sa!

berrydreams_obyvacka-img

 

 

hotspot-4668002

TAKTO TO CHUTÍ EŠTE LEPŠIE

 

Jedáleň

 

Prostredie v bobuľových tónoch šíri vo vašej jedálni dobrú náladu. Zároveň tieto farby dodávajú elegantný až extravagantný nádych. Tento trend môžete rýchlo aplikovať aj pomocou doplnkov, ako sú obrusy, prestieranie alebo nové závesy. Užite si svoju vlastnú kreativitu a nápady!

berrydreams_jedalen-img