Adventný kalendár, ktorý poteší každého

 

 

Adventný kalendár, ktorý poteší každého

 

Hurá, december je tu! A s ním aj ten kúzelný čas, kedy všade rozvoniava škorica a varené víno, vzduchom sa nesie atmosféra Vianoc a my začíname riešiť otázku, komu čo kúpiť pod stromček. V uplynulých dňoch sme vám priniesli tipy na vianočné darčeky pre ženy, pre mužov a nevynechali sme ani tých najmenších. My v Möbelixe si plne uvedomujeme, že na to, aby bolo vianočné obdobie nezabudnuteľným, treba nielen šikovné ruky a množstvo dekorácií, ale aj nemalý obnos penazí. Práve preto sme si pre vás pripravili parádne prekvapenie.

 

Zatiaľ čo deti dostávajú adventný kalendár plný čokoládok, uplynulé roky sa stáva trendom aj špeciálny adventný kalendár pre ženy s kozmetikou, či špeciálny pre mužov, ktorý obsahuje rôzne druhy nápojov. V tomto trende nezaostávame ani my a prinášame vám Möbelix adventný kalendár!

Möbelix adventný kalendár

V dňoch od 1. decembra do 24. decembra nájdete na našom webe vianočný stromček s 24 vianočnými guľami. Je to obdoba adventného kalendára. Čo to pre vás znamená?

 

Každý deň si v našom adventnom kalendári môžete nájsť lukratívnu zľavu na produkt, alebo skupinu produktov. Zľava bude platiť na produkty vždy iba v daný deň. Táto akcia platí nielen pre kamenné predajne, ale aj pre náš e-shop.

 

Tešiť sa môžete na množstvo zaujímavých produktov, ktorými potešíte nielen seba, ale aj svojich blízkych. Pssst, prezradíme vám tajomstvo! Nájdete tam napríklad zľavu na vianočný sortiment, medzi ktorý patria najväčšie trendy tohtoročnej výzdoby ako je Hygge, Joyful, či Merry Berry Christmas. Pod istým číslom sa ale ukrýva napríklad aj zľava na kvalitné matrace, ktoré vám prinesú sladký a ničím nerušený spánok. Už vám ale nebudeme kaziť radosť z prekvapenia. Prvého decembra si môžete otvoriť prvú vianočnú guľu. Veríme, že vás poteší!

Möbelix adventný kalendár

Vyrobte si adventný veniec

Dovtedy ale nezaháľajte a dajte sa na prípravu adventného venca. Advent totižto začína už tento víkend. Adventné vence podliehajú trendom úplne rovnako, ako výzdoba a farebnosť vianočného stromčeka. Adventný veniec je neodmysliteľnou súčasťou Vianoc, pretože nám odpočítava čas, ktorý zostáva do dňa D. Vo všeobecnosti ich môžeme rozdeliť medzi tradičné a moderné. Keďže pre nás v Möbelixe je dôležitá nielen modernosť, ale aj účelovosť, rozhodli sme sa ukázať vám prípravu adventného venca, ktorý zvládne každý.

Nádych luxusu

Budete na to potrebovať:

  • 4 sviečky – celý sortiment nájdete v kategórii Dekorácie a bytové doplnky/ Sviečky. My vyberáme oválne sviečky s mramorovým efektom.
  • Dekoračný tanier – v jednoduchosti je krása. Zvoľte napríklad jednoduchý biely dekoračný tanier, ktorý viete využiť aj v iné ročné obdobia, alebo zlatý, ktorý podčiarkne noblesnosť Vianoc. Vybrať podľa vlastného štýlu si viete v kategórii Dekorácie a bytové doplnky/ Vázy sochy a dekoračné predmety.
  • Živé vetvičky
  • Tenký drôt
  • Umelý sneh
Adventný veniec podľa Möbelix

Na dekoračný tanier si do kruhu poukladajte na krátke časti nastrihané vetvičky. Aby vám vytvárali kruh, môžete ich upevniť tenkým drôtom. Na záver ich zastriekate umelým snehom. Do stredu umiestnite 4 sviečky a jednoduchý adventný veniec je pripravený.

Kúsok prírody

Druhou variantou je napríklad adventný veniec v štýle Hygge. Základom je dekoračný drevený tanier, na ktorý umiestnite sviečky vo farbe vašej výzdoby a pridáte drobné vianočné gule alebo opäť kúsky vetvičiek. Takýto adventný veniec vašu domácnosť nádherne zútulní a zároveň nechá vyniknúť tú najkrajšiu vianočnú ozdobu – vianočný stromček.

Tip na adventný veniec od Möbelix