Darček na Valentína ako vyznanie lásky

 

 

5 tipov na darčeky na Valentína

 

 

Valentín je nepochybne navýraznejším dňom vo februári. Pre niektorých je to iba komerčný sviatok, pre iných je Valentín ideálnym dôvodom na vyznanie a oslavu lásky. Nezáleží na tom, či tento sviatok uznávate alebo nie. Dôležité je uvedomiť si, že pokiaľ máte po svojom boku osobu, ktorú ľúbite, je vhodné potešiť ju aspoň malou drobnosťou. Lebo Valentín je presne o tom.

 

Ak uvažujete nad tým, aký darček podarovať svojej láske na Valentína, rozhodne oceníte nasledujúci článok. Zabudnite na klišé v podobe sladkej cukrovinky. My vám prinášame niekoľko tipov na praktické a zároveň milé darčeky na Valentína. Ako bonus vám rovno k nim uvedieme program, ktorý si môžete so svojou polovičkou v tento sviatok lásky pripraviť.

Relaxačný kúpeľ

Valentín tento rok pripadá na piatok. Čo môže byť lepšie ako si po celom pracovnom týždni oddýchnuť? Doprajte si so svojou polovičkou spoločný voňavý kúpeľ. Voda vám pomôže uvoľniť sa, zrelaxovať a zároveň vytvorí príjemnú intímnu atmosféru. Aj preto vám ako ideálny darček odporúčame set mäkkých osušiek, ktoré nájdete aj v našom e-shope. Vyberte pre vás a vašu polovičku jemné a hrejivé osušky, pridajte k tomu penu do kúpeľa, špongiu, sviečky a uvidíte, že budete mať pekný romantický večer ako lusk!

Spoločný relaxačný kúpeľ ako darček na Valentína

Láska v perinách

Nová a kvalitná posteľná bielizeň sa hodí stále. Inak tomu nie je ani na Valentína. Rozhodne ide o zaujímavý a praktický darček, ktorým naznačíte, ako chcete stráviť nielen tento večer na Valentína. Vôbec nemusí ísť pri tom o gýč v podobe srdiečok. Pridajte k tomu peknú spodnú bielizeň a o vašom programe na večer je rozhodnuté.

Tip na valentínsky darček - posteľná bielizeň Berry Love

Láska ide cez žalúdok

Tento starý známy výrok platí nielen pri mužoch. Pamätáte si, kedy ste naposledy spolu varili? Nie? Ideálny čas to napraviť! Nemusí ísť pri tom o nič zložité. Ľahučký a nadýchaný perník či bábovku zvládnete ľavou zadnou. Ku koláčiku si doprajte horúci čaj v nových roztomilých hrnčekoch a zaspomínajte si na všetko pekné, čo ste spolu prežili alebo sa porozprávajte o plánoch do budúcna. Práve nové spoločné hrnčeky sú perfektným darčekom na Valentína.

Hrnčeky na kávu Love ako spoločný valentínsky darček
Voňavý valentínsky darček

Zmyselný darček na Valentína

Nie je žiadnym tajomstvom, že zvýšiť chuť na milovanie môžete aj pomocou správne zvolenej vône. Feromóny, ktoré sú vo vôni, pôsobia veľmi jemne a nenásilne. V mozgu podporujú „príťažlivosť“ voči druhej osobe. Okrem toho navodzujú pocit pohody, zmyselnosti a odbúravajú stres. Hovorí sa im aj voňavé afrodiziakum. Medzi takéto vône patrí tá škoricová, vanilková alebo mätová. Aj preto ako darček na Valentína odporúčame sviečky alebo difúzer práve s týmito vôňami.

Aby bola láska stále na očiach

So svojím partnerom ste zaručene strávili niekoľko krásnych chvíľ. Stavíme sa, že máte množstvo spoločných fotografií, ktoré sú ukryté v galérii vášho mobilu. Nie je to škoda? Nalejte si spolu pohár vínka a prezrite si staré fotografie či videá. Zaručujeme vám, že váš rozhovor bude plný smiechu a šťastných spomienok. Nie možno najoriginálnejším, ale za to jedným z najmilších darčekov je aj rám na spoločné fotografie. Vašu lásku tak budete mať stále na očiach. Stať sa z toho môže aj veľmi milý zvyk, kedy si z každej dovolenky dáte vyvolať jednu fotografiu a dáte si ju do rámika k ostatným.

Darček na Valentína - rám na fotky Alfred

Valentínsky darček, ktorý nesklame

Zariaďujete si vaše prvé spoločné bývanie alebo máte pocit, že sa vám hodí niečo nové do bytu? Aj na Valentína môžete darovať svojmu partnerovi poukážku na nákup do Möbelixu. Pôjde tak o predmet, ktorý sa vám už navždy bude spájať s Valentínom.