BBS_T37_sedac_SK_new front_B1
BBS_T37_spalna_SK SK_B2
BBS_T37_kuch_SK front_B3
BBS_T38_nabytok-do-malych-priestorov_SK SK_B4
BBS_T37_stena_SKK front_B5
BBS_T38_online_SK SK_B6
Ayz0 Pobočky a vyzdvihnutie zdarma. Aktuálne letáky, prospekty a katalógy. Akcie, zľavy a výhodné ponuky pre Vás. Nakúpte výhodne.
Produkt z reklamy. Produkt z reklamy.

Produkty z reklamy

Doplnky za super ceny


Produkt z reklamy. Bx1 Produkt z reklamy.
1+1 a karta výhod. 1+1 Karta výhod. Produkty len pre vás za lepšie ceny! Nakúpte výhodne.

 

Záhradný, balkónový a terasový nábytok


Online Only s dodaním zdarma

Online Only - ponuka Online Only 1 Online Only 2 Online Only 3


Plánovač kuchýň - vytvorte si detailný návrh v 3D a zadarmo. Kuchyne. Konfigurátor kuchýň - prispôsobte si ju podľa seba. Plánovač kuchýň - vytvorte si detailný návh v 3D a zadarmo. Kuchyne. Konfigurátor kuchýň - prispôsobte si ju podľa seba
Kuchyne na mieru, pomôžeme Vám s výberom Kuchyne na mieru

Trendy, tipy a inšpirácie pre Vaše bývanie. Trendy, tipy, inšpirácie, návrhy bývania a interiéru.
Blog, inšpirácie na bývanie, rady, tipy a triky, návody, nápady, riešenia a návrhy interiérov a exteriérov. Nakupujte výhodne. Blog 1 Blog 2

 

Novinky v našej ponuke

SK-front-baner-quatro-SK

 

front_social_T15_SK blog facebook instagram youtube

Vitajte v Möbelix – dome s nábytkom a bytovými doplnkami!

Chcete nakúpiť online výhodne a pohodlne nábytok, osvetlenie, koberce alebo doplnky do domácnosti? Potom ste na správnom mieste! Möbelix je najvýhodnejší obchod s nábytkom. Cenovo výhodný nábytok, lacné doplnky do domácnosti, to sú naše kritériá. Náš e-shop Vám umožní nakúpiť všetko jednoducho a pohodlne z pohodlia Vášho domova a ako bonus Vám prináša extra tipy v podobe Online Only, ktoré sú platné iba online! Taktiež môžete využiť náš 3D plánovač kuchýň, ktorý je samozrejme zdarma.

Hľadáte výhodný dom s nábytkom? Stojí pred Vami!

Möbelix je najvýhodnejší obchod s nábytkom v Slovenskej republike! Našou doménou je cenovo výhodný nábytok do obývacej izby, spálne, jedálne, pracovne, kúpeľne, detskej izby i záhrady, kuchyne na mieru plánovateľné podľa Vás, rovnako ako doplnky do domácnosti, koberce, závesy, textil, dekorácie, lampy a svetlá a mnoho ďalšieho. Naša Cenová garancia Vám dokáže, že to s najnižšími cenami myslíme skutočne vážne - pokiaľ nájdete inde identický výrobok za lepšiu cenu, potom Vám vyplatíme rozdiel. Okrem trvalo výhodných ponúk u nás nájdete tiež sezónne extra tipy ako záhradný nábytok, tematické dekorácie a doplnky, letnú výbavu na pláž i vychytávky, ktoré Vás zahrejú v zime!
 

Extra výhodné - to sú naše produkty Only Online!

Už ste objavili Only Online? Nájdete tu napríklad široký sortiment nábytku, textil, doplnky, svetlá a osvetlenie, či nábytok do kúpeľne, všetko za super ceny. Tento tovar je k dispozícii iba online a domov Vám ho privezieme zdarma! Oplatí sa sledovať našu ponuku počas celého roka - nájdete tu sezónne vychytávky, ktoré nekúpite nikde inde.

Nákup online v Möbelix - to najlepšie iba výhodnejšie!

Möbelix je Váš partner pre nákup nábytku za extra ceny - tiež online. Výhodný nábytok, plánovateľné kuchyne na mieru, doplnky do domácnosti a dekorácie môžete teraz nakúpiť výhodne a pohodlne online. Ušetrite čas, kedy by ste museli ísť do predajne a nechajte si všetko doručiť až domov za veľmi výhodných podmienok. Pokiaľ chcete, tak si môžete tiež objednať nábytok online a potom vyzdvihnúť osobne v predajni, kde si ho môžete prezrieť a vyskúšať. Je to len na Vás!