Preskočiť odsek
A-2T19-letak-SKa.jpg

Produkty
z letáku

Záhradný nábytok výhodne

Preskočiť odsek

Extra ponuky

Preskočiť odsek
Preskočiť odsek
Preskočiť odsek

Exkluzívne online - s dodaním zdarma

Preskočiť odsek
Prečo odoberať Newsletter, aj keď ste držiteľom Karty výhod?
Rýchle a stručné informácie pre vás
  • Prehľad o akciách a zľavách ako prví
  • Uvítací poukaz na prvý nákup v hodnote 5 €
  • Inšpirácie, trendy a tipy v našich blogoch o bývaní
  • Vychytávky exkluzívne online s dodaním zdarma
  • Super akcie, produkty a zľavové kupóny
Chcem výhody Newsletter
iadvize-newsletter-SKfin.png
20T41-financovanieFront-SK.jpg
Vitajte v Möbelix – dome s nábytkom a bytovými doplnkami!
Chcete nakúpiť online výhodne a pohodlne trendový nábytok,  značkové kuchyne, moderné osvetlenie, koberce alebo doplnky do domácnosti? Potom ste na správnom mieste! Möbelix je najvýhodnejší obchod s nábytkom. Cenovo výhodný nábytok, lacné doplnky do domácnosti, to sú naše kritériá. Náš e-shop vám umožní nakúpiť všetko jednoducho a pohodlne z pohodlia svojho domova a ako bonus vám prináša extra tipy v podobe tovaru s dodaním zdarma „Exkluzívne online“, ktoré sú platné iba online! Taktiež môžete využiť náš 3D plánovač kuchýň, ktorý je samozrejme zdarma.

Hľadáte výhodný obchod s nábytkom? Stojí pred vami!
Möbelix je najvýhodnejší obchod s nábytkom v Slovenskej republike! Našou doménou je cenovo výhodný nábytok do obývacej izby, spálne, jedálne, pracovne, kúpeľne, detskej izby i záhrady, kuchyne na mieru plánovateľné podľa vás, rovnako ako doplnky do domácnosti, koberce, závesy, textil, dekorácie, lampy a svetlá a mnoho ďalšieho. Naša Cenová garancia vám dokáže, že to s najnižšími cenami myslíme skutočne vážne - pokiaľ nájdete inde identický výrobok za lepšiu cenu, potom vám vyplatíme rozdiel. Okrem trvalo výhodných ponúk u nás nájdete tiež sezónne extra tipy ako záhradný nábytok, tematické dekorácie a doplnky, letnú výbavu na pláž i vychytávky, ktoré vás zahrejú v zime!
 
Extra výhodné - to sú naše produkty Exkluzívne online!
Už ste objavili Exkluzívne online? Nájdete tu napríklad široký sortiment nábytku, textil, doplnky, svetlá a osvetlenie, či nábytok do kúpeľne, všetko za super ceny. Tento tovar je k dispozícii iba online a domov vám ho privezieme zdarma! Oplatí sa sledovať našu ponuku počas celého roka - nájdete tu sezónne vychytávky, ktoré nekúpite nikde inde.

Nákup online v Möbelix - to najlepšie iba výhodnejšie!
Möbelix je váš partner pre nákup nábytku za extra ceny - tiež online. Výhodný nábytok, plánovateľné kuchyne na mieru, doplnky do domácnosti a dekorácie môžete teraz nakúpiť výhodne a pohodlne online. Ušetrite čas, kedy by ste museli ísť do predajne a nechajte si všetko doručiť až domov za veľmi výhodných podmienok. Pokiaľ chcete, tak si môžete tiež objednať nábytok online a potom vyzdvihnúť osobne v predajni, kde si ho môžete prezrieť a vyskúšať. Je to len na vás!