Farba Steny Scripto

transparentný náter / aplikuje sa na všetky

hladké podklady / výdatnosť:8–10 m2/l

Číslo tovaru 34300014
K dispozícii v E-shope
17,99 € vr. DPH
35,98 €/liter
ZISTIŤ, ČI JE TOVAR SKLADOM A VYSTAVENÝ V POBOČKE
Farba Steny (0034300014): obrázok 3779499 (image/jpeg)

Všeobecné informácie

  • liter: 0,5 l

Detailné informácie

  • dostačujúce pre cca: 5 m²

Popis

Vyskúšajte našu novinku Primalex Scripto. Je to špeciálny náter, ktorý umožňuje premeniť natreté povrchy v kresliace, popisovacie plochy s vlastnosťami klasických „whiteboardov“ (bielych popisovacích tabulí). Aplikovať ho môžete na akomkoľvek kvalitnom hladkom povrchu v interiéri, a to nielen na steny, ale dokonca tiež na nábytok! Je pripravený vo forme transparentného náteru, aby mohla byť zachovaná farebnosť pôvodného povrchu. Pre popisovanie / kreslenie používajte iba fixky typu "whiteboard marker" alebo "window marker" (nie typ "permanent" alebo flipchart). Vytvára dokonalú ochrannú vrstvu, ktorá umožňuje naplno rozvíjať svoje myšlienky a kreativitu. Kresbu vášho dieťatka, poznámky z porady alebo odkaz od partnera potom ľahko a kedykoľvek odstránite zotretím handričkou. Pre popisovanie / kreslenie používajte iba fixky typu "whiteboard marker" alebo "window marker" (nie typ "permanent" alebo flipchart).

Bezpečné online platby

Garancia ceny

  • vzťahuje sa iba na maloobchodný predaj tovaru v tzv. kamenných predajniach,
  • bude uznaná na identický výrobok (typ, značka, dodávateľ) pred nákupom pri predložení konkurenčnej ponuky, alebo po nákupe, a to najneskôr do 14 dní spolu s pokladničným dokladom (resp. faktúrou),
  • rozdiel bude vyplatený vo forme poukážky Möbelix.
Naše služby

Dodanie vrátane výnosu

Zakúpený nábytok Vám radi privezieme - a za super výhodných podmienok. Dodanie tovaru je vrátane výnosu v súčinnosti s vodičom.
Viac informácií

Likvidácia starého nábytku

Chcete kúpiť nový nábytok a neviete čo spraviť s tým starým? Za poplatok Vás starého nábytku zbavíme. Bližšie informácie v našich predajniach.
Kontaktovať pobočku

Zapožičanie dodávky

Nakúpili ste nábytok a zistili, že máte malé auto? Máme riešenie, za malý poplatok Vám zapožičiame dodávku a nábytok si môžete odviesť sami.
Kontaktovať pobočku
ZISTIŤ, ČI JE TOVAR SKLADOM A VYSTAVENÝ V POBOČKE
Zadajte Vaše PSČ alebo mesto Vášho bydliska a zistíte, na ktorej pobočke je vyššie uvedený produkt skladom a vystavený. Vezmite, prosím, na vedomie, že vystavený tovar je nepredajný. Skladové zásoby si môžete overiť telefonicky.